Ogłoszenia

Parafia WarniceDzisiaj jest niedziela, 21 października 2018r.
Odwiedzin dzisiaj: 9.
Odziewdzin ogólnie: 100279.
Image 1 Image 2 Image 3

Ogłoszenia

XXVI  NIEDZIELA  ROKU    30.09.2018

 

1. Dzisiaj w niedzielę 30 września Odpust w Starym Przylepie o 17.00 ku czci św. Michała Archanioła

 

2. Jutro w poniedziałek 01 października  w Koszewku Odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  O 17.30 Msza św. ze  Słowem Bożym. Przed  Mszą św. okazja do spowiedzi św. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Odpust poprowadzi ks. Łukasz wikariusz.

         Przed Modlitwą Powszechną Dzieci komunijne klasa I (i te, które jeszcze nie mają do klasy III włącznie) otrzymają Różaniec na Mszy św. w  obecności rodziców.

         Zapraszamy w imieniu wiernych z Koszewka na Odpust i na spotkanie przy ognisku.

3. Kalendarz Liturgiczny strona 1.

4. Msze św. w tygodniu: STRONA

  1. W tym tygodniu przypada:  I czwartek, I piątek, I sobota
         -  I czwartek: 04.10. w Reńsku o 17.30 Msza św. i
             nabożeństwo  z   udziałem Domowego Kościoła

    -  I Piątek  05.10 odwiedzimy chorych i starszych w
         ich   domach z posługą sakramentalną od godz. 9.30

    -  I sobota w Warnicach o 9.10 wspólny Różaniec o 9.30     Msza św. i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

Adoracja Najświętszego Sakramentu:

  Koszewo:  we wtorek od 17.30 Adoracja, o 18.00 Msza św.

  Barnim: I piątek od 16.30,  Warnice: I piątek od 17.30

 

            Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu spowiedź św. miesiąca zachęcamy uczniów i starszych do odprawiania I Piątków Miesiąca. Uczniowie otrzymują specjalne kartki na I Piątki.

  1.   W przyszłą niedzielę przez cały dzień  poza Mszami ma być odmawiany Różaniec w każdym kościele.

 

XXV  NIEDZIELA  ROKU  23.09.2018

 

1. We wrześniu modlimy się o katolickie wychowanie dzieci i młodzieży, aby Rodzice własnym przykładem utwierdzali w swoich dzieciach wiaręi nauczyli je chodzić na Msze św.

2. Dzisiaj 23 września przypada 50 Rocznica śmierci św. Ojca Pio (1968rok śmierci). Ojciec Pio z Pietrelciny, jak św. Paweł apostoł, w centrum swego życia i apostolatu umieścił krzyż swego Pana jako źródło mocy, mądrości i chwały. Żarliwa miłość do Jezusa Chrystusa sprawiła, że  upodobnił się do Niego w całkowitej ofierze z siebie dla zbawienia świata.  Francesco Forgione przyszedł na świat w miasteczku Pietrelcina w południowych Włoszech 25 maja 1887 r. Chrzest przyjął następnego dnia. Był jednym z ośmiorga dzieci Peppy i Grazio Forgione. 

3. W piątek  28.09. w Rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki XI Międzynarodowa Akcja Modlitewna „Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata”. Zgromadzimy się o 15.00 przy Krzyżu na skrzyżowaniu koło Gminy, aby wspólnie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy wiernych, aby w swoich miejscowościach również zgromadzili się na tę Modlitwę przy Krzyżu. Barnim na skrzyżowaniu.

 

4. W dniach od 28 do 29 września odbędzie się Pielgrzymka na Jasna Górę. Wyjazd 28.09. o godz. 8.30 w Warnicach. Powrót 29.09. około godz. 21.30. Koszt 200 zł

 

5. W przyszłą niedzielę 30 września Odpust w Starym Przylepie o 17.00 ku czci św. Michała Archanioła

6.  W przyszłą  niedzielę, 30 września br., należy przeprowadzić w parafiach zbiórkę do puszek na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży. Patrz obok

 

7. 01 października  rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe. W tym roku Różaniec odmawiamy wspólnie  w tych dniach kiedy jest Msza św. w tygodniu w danej miejscowości i wyznaczone dni:

Wtorek: Dębica 16.30, Koszewo 17.00, Koszewko 18.00

Środa: Wójcin 16.00, Barnim 16.30, Warnice A 16.00,

            Kłęby 17.00

Czwartek: Warnice B 16.30, Reńsko 17.00,

                  Warnice C 17.00

Piątek w Warnicach młodzież  o 19.00

         Dorośli 20 minut prze Mszą św.  w tygodniu

         W niedzielę odmawiamy Różaniec 15 minut przed Mszą 4 tajemnice, 5 Tajemnicę prowadzi ksiądz.

W pozostałych dniach tygodnia odmawiamy Różaniec w naszych domach z całą rodziną.  Po modlitwie różańcowej  wspólnie przypominamy sobie Prawdy Katechizmowe. Na zakończenie śpiewamy „Maryjo Królowo Polski”. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum za udział w nabożeństwie różańcowym przekazują Matce Bożej  kwiatki w tygodniu i w niedzielę „kartki” podpisane: klasa i data.

 

 

XXIV  NIEDZIELA  ROKU    16.09.2018

 

1. Dziś w III niedzielę września liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. i przyjmujących 
Komunie św. Również w tę niedziele składamy nasz dar do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski  i na Wydział Teologiczny w Szczecinie.

  1. W III niedzielę miesiąca modlimy się w czasie Modlitwy Powszechnej  za naszych zmarłych z rocznych wypominek. Ksiądz wymienia zmarłych z Imienia i Nazwiska i mówi Panie zmiłuj się nad nimi!. Wierni odpowiadają Panie zmiłuj się nad nimi! Na zakończenie  Mszy św. ogólna modlitwa za zmarłych.

3. 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży zapraszamy na Msze św. dzieci, młodzież 

                         we wtorek Koszewo i Koszewko,

                         w środę  w Barnimie i  w Warnicach

                         w czwartek Reńsko

            uczniowie przygotują z
            księdzem i p. Beatą

- komentarz do Mszy św.

- czytania

- procesję z darami  (każde dziecko i młodzież ofiaruje dowolny kwiat św. Stanisławowi)

- modlitwę powszechną,

 

6. W dniach od 28 do 29 września odbędzie się Pielgrzymka na Jasna Górę. Wyjazd 28.09. o godz. 8.30 w Warnicach. Powrót 29.09. około godz. 21.30. Koszt 200 zł

 

 

XXIII NIEDZIELA ROKU 09.09.2018

1. Dzisiaj niedzielę 9 września w Barnimie Msza św. o 8.00, a o 12.15 odbędzie się Odpust ku czci Narodzenia NMP z procesją eucharystyczną. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św., Żywa Róża poprowadzi Różaniec. W czasie Mszy św. odpustowej poświecenie ziarna siewnego. Na zakończenie Uroczystości Odpustowej poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów i specjalne błogosławieństwo uczniów na Nowy rok szkolny. Zapraszamy wszystkich uczniów z całej parafii na to modlitewne spotkanie z Bogiem i oddanie się w opiekę Matki Bożej. Zapraszamy ministrantów z całej parafii i dziewczynki do sypania kwiatków w czasie procesji.
2. W dniu wczorajszym odbyły się Dożynki Gmino parafialne. Dziękujemy za obecność, za przygotowane wieńce dożynkowe i dary, dziękujemy Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego.
3. Od 09-15 września obchodzimy VIII Tydzień Wychowania w Polsce pod hasłem: „WYBÓR DROGI”. W ramach Tygodnia Wychowania zapraszamy na wspólną modlitwę, a Rodziców zapraszamy na spotkanie po Mszy św. w Koszewie i w Koszewku we wtorek, w Warnicach i w Barnimie w piątek.
4. Kalendarz Liturgiczny strona 1.
5. Msze św. w tygodniu: STRONA 4.
6. W środę z 12 na 13 września odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z postem w dowolnej formie, w intencji: „O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji”. Adoracja i post rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie trwać przez 24 godz. do godz. 18.00. Każdy zaproszony może wybrać dowolny czas adoracji, połączonej z postem, aby swoją modlitwą i ofiarą duchową wypraszać łaskę powołania i wspierać rozeznanie oraz przyjęcie tego daru. Program obok
7. W czwartek 13 września w Wójcinie o 18.00 Nabożeństwo Fatimskie - procesja ze świecami. Zapraszamy wiernych z całej parafii.
Za uczestników nabożeństwa Fatimskiego modlimy się w modlitwie wiernych na każdej Mszy św.
8. W piątek 14.09. przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego - dbajmy o krzyże przydrożne i we własnym domu. Jest to święto patronalne Żywej Róży z Barnima.
W Warnicach o 20.30 przy Krzyżu na granicy Powiatu Pyrzyce - Stargard modlitewne czuwanie przy Krzyżu.
9. Zapraszamy ministrantów, lektorów, schole liturgiczne i zespoły muzyczne wraz z Duszpasterzami oraz katechetami z wszystkich parafii Archidiecezji do udziału w VII Rejonowym Dniu Skupienia Służby Liturgicznej, który odbędzie się w sobotę 15 września. Program obok
10. W przyszłą niedziele liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny  w Szczecinie.

         

 

 

XXII  NIEDZIELA  ROKU    02.09.2018

 

1. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca  wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu po Komunii św. i  zmiana Tajemnic Różańcowych   Barnim o 8.00, Warnice o 8.00 i o 12.30. W pozostałych miejscowościach wg godziny odprawianej Mszy św. Intencje s.1

 

2. Dzisiaj na Mszy św. w Barnimie, w Koszewie i w Koszewku powitamy ks. Łukasza wikariusza. Po Mszy św. prymicyjnej podejdziemy tak jak do Komunii św. ks. Łukasz pobłogosławi indywidualnie nakładając ręce na naszą głowę.   

3. W poniedziałek  03.09. w Warnicach o 8.30 w Szkole Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego, Zapraszamy pracowników Szkoły, Nauczycieli, wychowawców, Rodziców i uczniów.

       Błogosławieństwo uczniów i przyborów szkolnych na Mszy św. w tygodniu. W środę w Barnimie i w Warnicach dla uczniów od Przedszkola do klasy III. 

5. W tym tygodniu przypada:    I czwartek, I piątek

-  I czwartek: nabożeństwo z udziałem Domowego

   Kościoła  o 17.30 w Reńsku

-  w I piątek 07.09.odwiedzimy chorych i starszych w ich  domach z posługą sakramentalną od godz. 9.30

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i spowiedź św.

Warnice: I piątek w od 17.30  i spowiedź św. ,

Barnim:   I piątek w od 16.30  i spowiedź św.

Koszewo: I piątek we wtorek  od 16.30 Adoracja Najśw.
                      Sakramentu, spowiedź, o 17.30 Msza św.

 Koszewko: wtorek  18.30  i spowiedź św.      

czwartek:  Kłęby Msza św. o 9.00 i spowiedź św.

                  Reńsko: Msza św. o 17.30 i  spowiedź św.

 

7. W sobotę 08.09 nasze Dożynki Gminno-Parafialne  zgromadzimy się  na Mszy św. dziękczynnej za zbiory w Warnicach na boisku o 14.00. Po Mszy św. konkurs wieńców i  różne atrakcje przygotowane dla dzieci i wszystkich uczestników.

      Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy i Gości, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego.  

 

8. W przyszłą niedzielę 9 września w Barnimie Msza św. o 8.00, a   o 12.15 odbędzie się Odpust ku czci Narodzenia NMP  z  procesją  eucharystyczną. Przed Mszą  św. okazja do spowiedzi św., Żywa Róża poprowadzi Różaniec. W czasie Mszy św. odpustowej  poświecenie ziarna siewnego. Na zakończenie Uroczystości   Odpustowej poświęcenie  przyborów szkolnych dla uczniów i specjalne  błogosławieństwo uczniów na  Nowy rok szkolny.  Zapraszamy wszystkich uczniów z całej parafii na to modlitewne spotkanie z Bogiem i oddanie się   w opiekę Matki Bożej. Zapraszamy ministrantów z całej parafii i dziewczynki do sypania kwiatków w  czasie procesji.

 

 

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA 02.09.2018

Warnice     8.00

+ Janusz Sztupecki 8 R

Reńsko       9.30

+ Sylwester Złotek i Anna

Kłęby       11.00

Urodzinowa Michała o bł. Boże i zdrowie

Warnice   12.30

+ Marek, Bronisław i Natalia

 

Barnim      8.00

+ Janina Nowik 30 Dzień po śmierci

Koszewo   9.30

+ Florentyna i Tadeusz Redełkiewicz

Koszewko  10.45

15 R Ślubu Barbary i Jarosława Dobrychłop

Barnim    12.15

Chrzest Kuba Michalak

 

         03.09.

PONIEDZIAŁEK  

Warnice  8.30

W szkole za + Stanisławę Szymańska od wnuka Łukasza z Rodziną

 

04.09.

WTOREK             

Koszewo     17.30

+ Tomasz Siluk 1 R

Koszewko18.30

+ ks. Wacław Pławski

 

         05.09.

 ŚRODA  

Barnim    17.30

+ ks. Wacław Pławski

 Warnice     18.30

+ Zdzisław Lichota 26 R

 

06.09.

CZWARTEK

Kłęby        9.00

+ Wiesław Batóg 5 m -ca

Reńsko     17.30

Za parafian 15.07.

 

     07.09.

PIĄTEK            

Barnim       17.30

+ Maria Ilnicka Imieninowa

 Warnice     18.30

+ Stanisławę Szymańska od syna Czesława z Rodziną

 

08.09.

SOBOTA

Warnice   14.00

1. Dziękczynna za zbiory i bł. Boże w 
    pracy dla Rolników

2. + Stanisławę Szymańska od wnuczki
    Sylwii z dziećmi

NIEDZIELA  09.09.2018

Warnice      8.00

3 urodziny Kacpra Jakubowskiego

Reńsko       9.30

+ Jan Momot 10 R

Kłęby       11.00

+ Bogdan Wilczyński 6 R

Warnice    12.30

+ Józef Witkowski,
   Bolesław i Zdzisław Kijowscy

                             

Barnim        8.00

+ Zofia, Adam Kiełbasa w R śmierci

Koszewo     9.30

+ Irena Widalska 1 R

Koszewko    10.45   

+ Dariusz Pągowski

Barnim      12.15

ODPUST

Za Rodziny od Żywej Róży Barnim i Wójcin

+ Irena Kwaśniewska od ŻR Wójcin

 

 

 

XXI  NIEDZIELA  ROKU  26.08.2018

1. Dzisiaj w niedzielę 26 sierpnia w Uroczystość NMP Częstochowskiej w każdej miejscowości odprawimy Msze św. dziękczynne za zbiory. Dziękujemy również  Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i Bożego błogosławieństwa. Ofiary na tę Msze św. złożyliśmy do puszki 15.08. i dzisiaj 19.08  po każdej Mszy św. Dziękujemy za złożone ofiary.

2. Ks. Arcybiskup Metropolita Szczecińsko – Kamieński Andrzej Dzięga skierował do pracy duszpasterskiej jako wikariusza ks. Łukasza Wójtowicza. Bardzo serdecznie witamy ks. Łukasza w naszej wspólnocie i życzymy, by Bóg błogosławił Mu w posłudze kapłańskiej,  a Matka Boża niech ma w swojej opiece.

       Dzisiaj na Mszy św. w Warnicach, Reńsku i w Kłębach  powitamy ks. Łukasza wikariusza. Po Mszy św. prymicyjnej podejdziemy tak jak do Komunii św. ks. Łukasz pobłogosławi indywidualnie nakładając ręce na naszą głowę.   

3.  Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 8 września w parafii pw. Narodzenia NMP w Gryfinie, gdzie czczony jest Obraz Matki Bożej Królowej Korony Polskiej. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 10.00, a Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi rozpocznie się o godz. 12.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich oraz prosić o pogodę i urodzaj na polskiej ziemi. Program obok.
          Naszą Parafie w tym roku reprezentują wierni z   Dębicy przygotują wieniec dożynkowy, chleb i  wspólny wyjazd. (w przyszłym roku 2019 – Reńsko)

4. W tym tygodniu przypada: I sobota                               

- I sobota w Warnicach o 9.10 wspólny Różaniec, o 9.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

5. Od 04.08.2018 przez 100 dni wspólnie odmawiamy Modlitwę za Ojczyznę ks. Piotra Skargi przed błogosławieństwem. Modlitwę prowadzą osoby ze Służby Liturgicznej

6. Od 25.09. do 29.09.2018 organizujemy Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd 25.09. we wtorek o 7.30 do Warszawy na dwa dni, następnie Jasna Góra. Koszt 550 zł. Zapisy do 02.09.

 

7. Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie na os. Kasztanowym 85, serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu naszej Archidiecezji na spotkanie z chłopcem z Brazylii, 10-letnim Lucasem Maeda de Olivera, cudownie uzdrowionym za wstawiennictwem dwojga pastuszków z Fatimy - Franciszka i Hiacynty.

Spotkanie modlitewne rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą 8 września br. (tj. sobota) o godz. 10.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana. 

 

INTENCJE MSZALNE

     NIEDZIELA  26.08.2018

Warnice     8.00

+ Teodor Dobiszewski, Danuta i Józef Wożniak

Reńsko      9.30

Dziękczynna za zbiory

Kłęby       11.00

Dziękczynna za zbiory

Warnice   12.30

Dziękczynna za zbiory

                                                           

Barnim     8.00

+ Janina Nowik od K. T. Lelińskich

Koszewo   9.30

Dziękczynna za zbiory

Koszewko  10.45

Dziękczynna za zbiory

Barnim    12.15

Dziękczynna za zbiory

 

27.08.

PONIEDZIAŁEK

 Warnice 7.30

+ Stanisławę Szymańska od synowej Krystyny z Rodziną

 Warnice 18.30

+ Albertę Harmoza 1 R od męża z dziećmi

 

28.08.

WTOREK             

Koszewo   9.00

Za parafian 01.07.

Koszewko  9.45

+ Adela Rabeszko od sasiadów

 

         29.08.

 ŚRODA  

Barnim    17.30

+ Janina Białek od syna Bogdana z Rodziną

 Warnice     18.30

+ Elżbieta 17 R i Zdzisław 1 R Jaskólscy

 

30.08.

  CZWARTEK

Reńsko    8.00

Za parafian 08.07.

Kłęby      9.00

+ ks. Kazimierz Antoniewicz

 

      31.09.

PIĄTEK            

Barnim    17.30

+ ks. Kazimierz Antoniewicz

Warnice    18.30

+ Jan Komisarczyk

 

01.09.

SOBOTA

 Warnice      9.30

+ Stanisławę Szymańska od syna Andrzeja z Rodziną

 Barnim      11.00

 

 

  NIEDZIELA 02.09.2018

Warnice     8.00

+ Janusz Sztupecki 8 R

Reńsko       9.30

+ Sylwester Złotek i Anna

Kłęby       11.00

Urodzinowa Michała o bł. Boże i zdrowie

Warnice   12.30

+ Marek, Bronisław i Natalia

 

Barnim      8.00

+ Janina Nowik 30 Dzień po śmierci

Koszewo   9.30

+ Florentyna i Tadeusz Redełkiewicz

Koszewko  10.45

15 R Ślubu Barbary i Jarosława Dobrychłop

Barnim    12.15

Chrzest Kuba Michalak

 

         03.09.

PONIEDZIAŁEK  

Warnice  8.30

W szkole za + Stanisławę Szymańska od wnuka Łukasza z Rodziną

 

04.09.

WTOREK             

Koszewo     17.30

+ Tomasz Siluk 1 R

Koszewko18.30

+ ks. Wacław Pławski

 

         05.09.

 ŚRODA  

Barnim    17.30

+ ks. Wacław Pławski

 Warnice     18.30

+ Zdzisław Lichota 26 R

 

06.09.

CZWARTEK

Kłęby        9.00

+ Wiesław Batóg 5 m -ca

Reńsko     17.30

Za parafian 15.07.

 

     07.09.

PIĄTEK            

Barnim       17.30

+ Maria Ilnicka Imieninowa

 Warnice     18.30

+ Stanisławę Szymańska od syna Czesława z Rodziną

 

08.09.

SOBOTA

Warnice   14.00

1. Dziękczynna za zbiory i bł. Boże w 
    pracy dla Rolników

2. + Stanisławę Szymańska od wnuczki
    Sylwii z dziećmi

NIEDZIELA  09.09.2018

Warnice      8.00

3 urodziny Kacpra Jakubowskiego

Reńsko       9.30

+ Jan Momot 10 R

Kłęby       11.00

+ Bogdan Wilczyński 6 R

Warnice    12.30

+ Józef Witkowski,
   Bolesław i Zdzisław Kijowscy

                             

Barnim        8.00

+ Zofia, Adam Kiełbasa w R śmierci

Koszewo     9.30

+ Irena Widalska 1 R

Koszewko    10.45   

+ Dariusz Pągowski

Barnim      12.15

ODPUST

Za Rodziny od Żywej Róży Barnim i Wójcin

+ Irena Kwaśniewska od ŻR Wójcin

   

           Tegoroczne 44. Szczecińskie Dni Katechetyczne będziemy przeżywali pod hasłem: Kto komu pomaga (…)? Spotkanie odbędzie się 31 sierpnia br. w auli Wydziału Teologicznego US (dla wszystkich kapłanów Archidiecezji) oraz 1 września br. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie (dla sióstr zakonnych i katechetów świeckich)

 

DOŻYNKI ARCHIDIECEZJALNE 8 września 2018  GRYFINO - Parafia pw. Narodzenia Najświętszej
                      Maryi Panny ul. Kościelna 30. Program:

Godz. 10.00 – Prezentacja wieńców dożynkowych

Godz. 11.45 – Przywitanie uczestników

Godz. 12.00 – Msza Święta dziękczynna za plony

Godz. 14.00 – Część artystyczna i wspólna biesiada

- poczęstunek Gości zupą „dożynkową”;

- występy lokalnych zespołów muzycznych;

- degustacja chleba i regionalnych potraw.

W godzinach przedpołudniowych:

- prezentacja potraw m.in.: pierogów, kulebiaków, wyrobów z pasiek, ciast z wypieków domowych, wędlin i swojskiego jadła;
- prezentacja rękodzieła regionalnego i sztuki artystów z regionu.

 

 VII Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej,  odbędzie się w sobotę, 15 września 2018. Miejsce:
 MORYŃ, PARAFIA PW. ŚWIĘTEGO DUCHA PROGRAM:

10.00 – rejestracja grup oraz integracja

10.30 – konferencja w kościele

11.00 – spacer po promenadzie gwiazd plejstocenu

12.00 – nabożeństwo pokutne, spowiedź św.

12.30 – przygotowanie do Mszy Świętej

12.45 – Msza Święta

13.30 – poczęstunek

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie

    Każda parafia odrębnie zgłasza swoją grupę liturgiczną do Wydziału Duszpasterskiego do dnia 10 września br.